Відбулося розширене засідання президії громадської ради

Напередодні відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулося розширене засідання президії громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за участю голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М.Ю., керівника апарату Макаренка П.В. та представників органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва.

На початку засідання голова Солом’янського району Максим Шкуро висловив побажання щодо тісної та плідної співпраці райдержадміністрації і громадської ради та окреслив шляхи взаємодії у вирішенні актуальних питань життєдіяльності району та його мешканців.

1    Основними питаннями порядку денного, винесеними на розгляд були доцільність відновлення районних у місті Києві рад та впорядкування розміщення і функціонування тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Солом’янського району міста Києва.

2

Голова комітету з питань зв’язків з громадськістю, ОСН-ами, ЗМІ та взаємодії з правоохоронними органами громадської ради Олена Папуша висловила думку щодо недоцільності на даний час відновлення районних у місті Києві рад з огляду на додаткове навантаження на ослаблений бюджет країни. При цьому зазначено про необхідність надання додаткових, більш розширених функцій та повноважень органам самоорганізації населення та громадським радам. Після жвавого обговорення викладена позиція отримала підтримку більшості учасників засідання.