Подарунок дітям з нагоди Дня знань!

Ще з квітня місяця поточного року, мешканці  приватної забудови, в ході обговорення проблем постійного порушення благоустрою території, а саме – постійне звалище сміття за адресою – на розі вул. Кар’єрна та вул. І. Піддубного, між приватною забудовою та гаражним кооперативом (зелена зона – сквер), вирішили власними зусиллями звести за вищезазначеною адресою – дитячий спортивно – розважальний майданчик.
1.      В  липні місяці поточного року Олена Папуша – керівник ОСН Дачі Караваєві –  отримала погодження на встановлення дитячого спортивно – розважального майданчика від Солом’янської районної державної у м. Києві адміністрації;
2.      Відразу після отримання погодження – Олена Папуша звернулась до депутата Київської Міської Ради – Олега  Костюшко з проханням долучитися до реалізації ініціативи мешканців –  отримали п’ять елементів для дитячого майданчика (гойдалку – 2шт., гірку, лавку,  карусель)
3.      Завдяки  небайдужим та активних мешканців приватної забудови Караваєві Дачі, зібравши кошти на матеріали для встановлення майданчика – Белих Дмитро, Москалюк Тетяна Василіївна, Жмур Дмитро, Бабіч Микола, Гольднер Сергій, Даценко Андрій,  які не тільки грошима а й властними зусиллями  розрівнювали та вимощували ганок, збирали та монтували елементи майданчика. А також докупили та встановили – огорожу для майданчика (60 метрів), та стіл для пінг-понгу.

Дякуємо усім мешканцям, які долучили до скриньки «на будівництво майданчика» кошти  – ваші внески допомогли нам досягнути спільної мети!

І ОСЬ встигли – 30.08.2014 року майже всі роботи завершені