Весняне оновлення квітників

Раніше, на європейському рівні, День Європи відзначався 5 травня, але тепер ця дата залишилася лише щорічною згадкою про заснування Ради Європи.
Проте, ми сьогодні, в часи коли наши захисники та захисниці мужньо відстоюють перед загарбниками, нашу країну, наше право на демократичне життя серед інших європейських держав,  додаємо краплинку нашого піклування про нашу неньку, столицю і родючу Українську землю й хоч трошки  весняного «настрію» у ці нелегкі для нас часи!

Також, одразу після переможного нами, закінчення цього «жахіття», що відбувається на нашій землі, повернемось і до питання заміни понівеченого постаменту на привабливий парковий арт-об’єкт постамент, ескізи якого були вже розроблені, погоджені й поданні на розгляд ГБ у лютому місяці 2022 року.

А допоки,  ДЯКУЮ  КП УЗН Солом’янського за  співпрацю з ОСН «КМ «Дачі Караваєві» та щоденну кропітку роботу, незважаючи на обставини.

Дякую Надія Овчарук  за допомогу у пошуках гарної розсади туї на теренах Києва, яку можна вибрати перед придбанням самостійно.

Дякую нашим захисникам і захисницям, за можливість не озираючись по сторонам й з осторогою в небо, сьогдні провести такий чудовий захід.

Все буде Україна!