Стисло про діяльність з кінця лютого по початок травня 2022 року.

«На рубежі 63 дня війни, я на місці, ні куди не їхала й не збираюсь, продовжуємо, разом з активними сусідами, кожен робити те, що можемо задля  підтримки наших хлопців й мешканців, у режимі 24/7, так що не завжди розумію який день тижня.
Вважаю, що тільки спільна дія, взаємоповага й розуміння, наближає мир на нашій землі! Не чекайте “відосиків” або фото на фоні «бабушек» із гречкою, це, на мою думку – ганебно!!!
Робили, робимо і з Божою Допомогою будемо робити те, що можемо в доступному для нас об’ємі, як для неприбуткової організації, що не має рахунків та повноважень, для збору фінансової підтримки, а має на меті виключно представницькі функції!
Підтримка одиноких та у скруті мешканців, що надавалася за моєї присутності, була виключно за власний кошт та завдяки небайдужим сусідам, одні з яких, Дмитро, має власне кафе/піцерію,  які теж за власний кошт підтримували сусідів й малозабезпечених» – Олена Папуша.
ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» Солом’янського району м. Києва, окрім цілодобової співпраці з уповноваженими/відповідальними структурами відповідно до умов «воєнного стану», за зверненнями від мешканців  подано та  подаються за необхідністю, заявки про відновлення роботи по:
  1. Аварійні  випадки на електромережах
  2. Аварійні на електрощитових в зонах громадського користування
  3. Аварійні ситуацій на магістралі водопостачання
  4. Аварійні ситуації на мережах вуличного освітлення.
  5. Про необхідність додаткових маршрутів з вивезення ТПВ у зв’язку зі збоєм на маршруті
  6.  Були передані звернення по випадкам порушень «Правил благоустрою м. Києва» до відповідальних структур.
  7. Була надана інформація мешканцям про офіційних перевізників ТВП та їх реквізити
  8. Постійно ведеться цілодобове інформування мешканців у он-лайн приймальні, про термінові/важливі новини/повідомлення/інформування
  9. Сформовані звернення, щодо розгляду можливості по стриманою росту цін на вивезення ТПВ.