Організація допомоги учасникам АТО та членам їх сімей


Питання соціального забезпечення, працевлаштування, доступу до освіти, медичного обслуговування сімей, члени яких є учасниками АТО та переселенців зі сходу й Криму розглянули під час засідання Міжвідомчої координаційної комісії, яке відбулося 30 грудня. Участь у обговоренні взяли керівники структурних підрозділів Солом’янської райдержадміністрації та представник військового комісаріату району.

Начальник районного управління праці та соціального захисту населення Любов Хоменко ознайомила присутніх із поточною ситуацією та порушила проблемні питання в організації допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський акцентував увагу присутніх на необхідності постійної оперативної та системної взаємодії структурних підрозділів адміністрації, волонтерів і активістів громадських організацій, благодійних фондів для спільного вирішення проблем поранених військовослужбовців, переселенців. За його словами, для цього в Солом’янській райдержадміністрації  буде виділено окреме приміщення та створено телефони «гарячої лінії», за якими кожен може проконсультуватися з фахівцями.

Керівник ОСН «Караваєві дачі», голова благодійного фонду Олена Папуша порушила питання надання психологічної допомоги військовим, які повернулися із зони АТО.

1