«Діалог з громадою – завдання номер один для районної влади

12 грудня відбулась зустріч заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Володимира Бялковського з керівниками органів самоорганізації району.

За словами Володимира Бялковського, лише активна об’єднана громада дасть змогу спільно з представниками влади вирішувати чимало завдань.

Під час зустрічі керівники ОСНів розповіли про конкретні проблеми своїх територій та обговорили із заступником очільника району можливі механізми їх вирішення.  Багато серед них виявилися спільними. Зокрема, це незаконні забудови, ремонти в під’їздах, освітлення біля будинків, нестача місць у дитячих садочках, облаштування дитячих майданчиків і бюветів, приміщень для ОСНів тощо.

Голова ОСНу «Караваєві дачі» Олена Папуша розповіла про надання благодійної допомоги 12-му київському батальйону, який перебуває в районі бойових дій на сході країни. Також керівник порушила питання встановлення пам’ятника видатному хірургу Володимиру Караваєву замість пам’ятника Чубарю.

Наприкінці зустрічі Володимир Бялковський нагородив керівників органів самоорганізації почесними грамотами та подякував за професійну роботу.

3