Звітно-виборча конференція ОСНу

21 листопада 2015 року в органі самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» Солом’янського району міста Києва за участю представників відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція.

Голова ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві»» Солом’янського району міста Києва Олена Папуша доповіла присутнім про виконану роботу у 2014 – 2015 роках.

Керівник ОСНу довела до відома присутніх про участь мешканців приватного сектору у районних заходах з благоустрою території, про надання благодійної допомоги бійцям в зону АТО, зокрема у 12-й Київський батальйон. Доречі, один із активістів мікрорайону Євген Ніколаєнко є учасником АТО 12-го Київського батальйону (нині мотопіхотної бригади). В ОСНі проводилась активна робота з багатьох питань життєдіяльності мікрорайону – щодо ліквідації аварійних ситуацій по водовідведенню, пошкодженню асфальтового покриття, щодо незаконного псування дерев мешканців приватної забудови без згоди та відповідних документів тощо.

У рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва, за сприяння благодійного фонду «Імені Папуши Олени Валентинівни» ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» з 2012 року у листопаді проводить конкурс «Найпривабливіша прибудинкова ділянка», де переможці отримують призи – садовий інструмент. Олена Папуша проводить активну роботу, є членом громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

За результатами таємного голосування обрано:

1. Олену Папушу – керівником органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєви» Солом’янського району міста Києва.

2. Коренчук Людмилу – заступником керівника органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєви» Солом’янського району міста Києва.

3. Душкіну Тетяну – заступником керівника органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєви» Солом’янського району міста Києва.

Від імені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації керівник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тетяна Кулікова привітала Олену Папушу та новообраний склад ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєви» та побажала плідної співпраці у подальшій роботі.

 

Звіт про роботу 2015