Виїздна нарада на розі вулиць Миронівська та Ярослава Галана

23.02.2017 року до ОСН “Комітет мікрорайону “Дачі Караваєві””Солом’янського району міста Києва, надійшло колективне звернення від мешканців приватної забудови Караваєвих Дач, щодо систиматичного порушення Правил благоустрою міста Києва, сусідом, що є власником приватної земельної ділянки по вул. Я.Галана, який своїми само вправними діями (будівництво на ділянці): пошкодив зони громадського користування.

Виїзна нарада відбулася двічі- 27.02.2017 та 28.02.2017року,  але що разу представники власника приватної забудови, так і не змогли надати для мешканців прилеглих ділянок й керівнику ОСН Олені Папуші, відповіді (технічну або дозвільну документацію), яка б підтверджувала намір власника про поновлення понівеченного благоустрою навколишніх зон громадського користування й створення умов, які забезпечують безперешкодне використання зон громадського користування в належному вигляді за для мешканців прилеглих ділянок, на час проведення будівничих робіт! Поліція, яку викликають мешканці, теж, нажаль може тільки прийняти заяву а перешкодити руйнуванню зон громадського користування – не може!!!

Саме тому Керівник ОСН, спираючись на звернння громодян, надіслала ряд звернень у різні інстанції задля розьяснення  даної ситуації й вирішення наболілих проблем мешканців громади Караваєвих Дач, в зверненнях мова йдеться про дії, що призвели до:

1) Пошкодження асфальтного покриття на автошляху громадського користування на відрізку вул.Миронівської від буд. N4 по буд. N12\32;

2) Пошкодження захісних люків на колодязях магістралі по водовідведенню, на вище вказаному відрізку вулиці;

3) Пошкодження частини центральної мережі газопостачання, що обслуговує абонентів (мешканців) за вказаними адресами;

4) Демантувана опора електромережі (стовп), що забезпечував світло в зоні громадського користування – по вул.Мироніаська.

5) Ігнорування ДБН України, в частині ОРГАНІЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬНОГО Простору (виробництва) ДБН А.3.1-5-96; та ДБН 79-92 Житлові будинки для індивідуальних забудовників України, звів на нівець навколишні зони громадського користування.