У Солом’янському районі міста Києва обрано громадську раду

30 червня 2015 року в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулися установчі збори для формування складу громадської ради на період діяльності 2015-2017 роки.

Ініціативною групою до участі у зборах було допущено 71 делегований представник від інститутів громадянського суспільства, з яких 68 зареєструвалися та безпосередньо виявили бажання увійти до складу зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Від адміністрації участь у заході взяв керівник апарату Солом’янської райдержадміністрації Петро Макаренко, а почесним гостем установчих зборів була начальник відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій КМДА Наталія Петрова.

Головою установчих зборів було обрано представника благодійного фонду «Солом’янка» Петра Шарафетдінова, а секретарем – представника ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» – Олену Папушу.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від  03.11.2010 № 996 (зі змінами від 08.04.2015), під час рейтингового голосування за персональнальний склад громадської ради було обрано 35 членів громадської ради.

Склад  обраної громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації можно переглянути на офиційному сайті РДА.