Спільнодія для реалізації планів у 2022 році.

Підбиваючи підсумки 2021 року й формуючи плани на 2022 рік, важливо, проаналізувавши: «що вдалося зроби, які проблеми були на заваді», сформувати алгоритм власних та спільних дій, задля ефективного представлення інтересів мешканців.

1. Задля налагодження спільнодї, керівник ОСН Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві»» – Олена Папуша, на робочій зустрічі з Депутатом Київради- Романом Ярошенко та головою Громадської ради при СРДА- Дмитро Оніщенко, обговорили кроки ефективної співпраці, на 2022 рік, що вже скоро розпочнеться.

2. Робоча зустріч з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського району, міста Києва, яку відвідала Олена Папуша, та прокоментувала на своїй сторінці у Facebook: «Спілкування в форматі «реалізовані ініціативи-плани-проблеми» – це завжди круто, бо є обмін напрацюваннями, можливості для спільних дій, знаходження рішень проблемних питань.

Дякую голові та секретарю постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків Юлії Ярмоленко та Ігорю Хацевичу, заступнику директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА – Александр Денис, начальнику відділу сприяння діяльності ОСН – Денису Демиденко, за організацію та проведення робочої зустрічі з керівниками органів самоорганізації населення Солом’янського міста Києва, де в ході обговорення діяльності ОСНів було проговорені можливі шляхи вирішення проблемних питань, а також були напрацьовані наступні кроки задля ефективної співпраці».