Рейди з благоустрою!

08.11.2016 року, керівник ОСН Комітет мікрорайону “Дачі Караваєві” Олена Папуша, разом з потрульною поліцією столиці, притягнули до адміністративної відповідальності, порушників благоустрою зон громадського користування на території приватної забудови Караваєві Дачі!

Коротше кажучі піймали й пркарали тих, хто полюбляє викидати власне сміття в зелені зони нашого приватного сектора! Тобто, всім нормальним людям під ніс!

Рейди по виявленню тих, хто смітить й забруднює загальний вигляд приватного сектора Караваєвих Дач, перетворюючи його на сміттєзвалище – триватимуть!

Нагадую, що відповідно до чинного законодавства України,  кожена фізична й юридична особа, повинна мати договір (діючий) на вивезення побутового сміття з будь якою організацією, що надає відповідні послуги!

Увага, у зв’язку з надмірним засмідченням зон громадського користування в приватній забудові Караваєвих Дач, ініційована комісія, що перевірятиме у кожного власника подвір’я, наявність (діючого) договору на вивезення побутового сміття!