Подарунки від мешканців ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві»

Відрадний змінюється за ініціативи мешканців ОСН “Дачі Караваєві” 15.07.2021року, на перетині пр.Відрадний та вул.Героїв Севастополя встановлено 5 п’ять дерев’яних квітників. Особлива їх цінність в тому, що ініціатори мешканці Андрій Зарицький, Ірина Мельниченко та Голова ОСН Комітет мікрорайону “Дачі Караєві” Олена Папуша, замовили та виготовили їх за власним проектом.
Таким чином мешканці приватного сектору в котре намагаються привернути увагу влади міської та районної до проблеми благоустрою тополиної алеї та понівеченого постаменту.
Нагадаю, що минулого року вони подавали проект відновлення благоустрою на Громадський бюджет, але зібраних голосів не вистачило для перемоги.
Тепер на зміну площі з припаркрваними авто, а іноді місцем стихійної  торгівлі, зайняли 5ть шикарних клуб з висадженими квітами і будуть радувати не тільки мешканців прилеглих територій, а й Киян, які проїзжають повз.
Ініціатива була підтримана балансоутримувачем данної ділянки КП УЗН Солом’янського району   на чолі з директором –  Лукашем Олексієм,  вони допомогли встановити квітники, прибрали територію, надали землю та висадили квіти.
Ці дерев’яні квітники,  мешканці Караваєвих Дач, передають на баланс (подарували) КП УЗН Солом’янського району міста Києва.
Захід відвідав та дав позитивну оцінку перший заступник Голови Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація  Олександр Смик .
Такі заходи гарний приклад відповідальності, небайдужості та готовності влади долучатися до громадського життя задля покращення району.
Перший крок зроблено, сподіваюсь, що нарешті міська та районна влада зверне увагу і знайде кошти на відновлення тополиної алеї та постаменту, тим паче, що проєкт і пропозиція ще минулого року була розроблена керівником ОСН «Комітет мікрорайону «Дачі Караваєві» – Оленою Папушею.