Підсумки діяльності ОСН “Дачі Караваєві”  за 2018 рік

Цей рік, як і минулий пройшов у вирії зборів мешканців приватної забудови навколо наболілих невирішених проблемних питань, за вирішення якіх, громада, гуртом стає раз за разом об’єднуючи все більше сусідів навколо.

Не зважаючи на всі неоднозначні відповіді від уповноважених органів на всі наші ініормаційні запити та колективні звернення, ми продовжуємо представляти  і виборювати інтереси  мешканців Караваєвих Дач в питаннях зон спільного (громадського) користування , в дотримані чинного законодавства України  прав мешканців на комфортне та безпечне життя.

“Особисто мені як керівнику ОСН, подобається така активна позиція сусідів, з якими мов єдина родина, постійно збираємось і гуртом проговорюємо, радимось та спільно вирішуємо наші кроки та дії.

Дякую моїм сусідам, мешканцям та членам громади Дачі Караваєві, за те що ви не полишайте мене на самоті з тією навалою спільних проблем в зонах громадського користування – ДЯКУЮ, за те що саме всі Ви немов єдина родина, ДЯКУЮ Вам за те що, відчуваю Вашу підтримку – тільки разом і єдині ми можемо крокувати до кращих змін” – Олена Папуша!