ОСН на варті законних прав та інтересів мешканців Караваєвих Дач

Чергове чи то «свавілля» чи то відсутність профільної освіти – будівельників, призвела до аварії на повітряних електромережах вул.Миронівська на розі з вул. Героїв Севастополя, чим спричинили відсутність енергопостачання у мешканців!
 
Враховуючи, що це будівельне «дійство», відбувалося із порушенням вимог «про організацію будівельного простору» просто посеред проїзжої частини й з порушенням благоустрою територій громадського користування, а представники «будівельного дійства», що знаходилися при цьому на ділянці, яка зазначена у публічній кадастровій карті України, як «Комунальна Власність» – відмовилися надавати будь, які пояснення щодо: уповноважених представників, правочиності дій, намірів відновлення аварійної ситуації й зон громадського користування  – на виклик мешканців прибули представники поліції, які у подальшому зафіксувавши всі порушення та далі будуть розбиратися на предмет відповідності з чинним законодавством України подібних дій.
З урахуванням, що на місце «пригоди» так і не прибули представники благоустрою,
від ОСН КМ «Дачі Караваєві» направили офіційні листи, ще й до Солом’янскій РДА, задля уточнення і від них правочиності подібних дій!