Обговорення з приводу планових робіт магістралі водовідведення (каналізація)

Для отримання відповідей, на запитання мешканців приватної забудови Караваєві Дачі, а саме вул. Новопольова  з приводу робіт по проведенню магістралі водовідведення (каналізація), які у найближчий час будуть виконуватися на частині вул. Новопольова, керівник ОСН «ДАЧІ КАРАВАЄВІ» – Олена Папуша провела зустріч мешканців з представниками та відповідальними особами, проектантами, які безпосередньо виконуватимуть замовлення Солом’янської РДА на проведення робіт по водовідведенню.

fotografyya-6

В ході зустрічі у мешканців  виникали питання, які потребували додаткових уточнень, та за для  отримання більш детальних відповідей й ознайомлення з великою кількістю погоджувальної, проектної документації – було сформоване додаткове звернення громадян до Солом’янської РДА, а також був обраний уповноважений делегат від мешканців вулиці Новопольова – Лой А.І., який в подальшому разом з керівником ОСН «Дачі Караваєві» – Оленою Папушою проводили уточнення (зустріч з проектантами та будівельниками в їхньому офісі, де були переглянути офіційні проекти та розпорядження) за для надання мешканцям більш детальної інформації з приводу планованих робіт.

 Повідомляємо коротко зміст письмової відповіді Солом’янської РДА:

  1. Роботи з прокладання нової каналізації проводяться Будгарантом за замовленням Солом’янської РДА згідно розпорядження КМДА № 1878 ще від 07.10.2003 р.
  2. Роботи узгоджено з Київводоканалом та Укрдержбудекспертизою.