Нарада по водовідведенню й асфальтуванню

IMG_150025.08.2016 року нарада, щодо завершального етапу прокладання водовідведення в приватній забудові Караваєві Дачі з частковим відновленням дорожнього покриття! 

Керівник ОСН “Дачі Караваєві” Олена Папуша разом з представниками ТОВ “Будгарант” (офіційні підрядник Солом’янської РДА) обговорили ситуацію продовження ремонту ділянок самовільно забудованих ліній водовідведення по вул. Паустовського, а також щодо міжквартальних приватних будинків, які лишилися без підключення до центральної мережі водовідведення у зв’язку з розташуванням їх ділянок на  проїзних головних  вулицях (вул. Чернишевського, та декілька будинків вул. Г.Севастополя тополина алея). Разом з тим, обговорили ситуацію щодо необхідності проведення робіт по відновленню асвальтного покриття в місцях робіт й ямковий ремонт дорожнього покриття на ділянках, що вже досить довгий час потребують ремонту.

Ямковий ремонт дорожнього покриття планується на ділянках:

1. Вул. Кар’єрна – від вул. Чернівецька до Я. Галана;
2. Вздовж вул. І.Піддубного – особливо в місцях перехресть;
3. Вул. Паустовського ( на ділянці після проходження робіт)
4. Вздовж вул. Чернишевського від вул. Паустовського по вул. Миронівська;
5. Вздовж вул. Героїв Севастополя від вул. Зелена й включно з перехрестям на вул. Постова.

Данні про проблемні ділянки, що потребують термінового відновлення дорожнього покриття подані керівником ОСН Оленою Папуша відповідно до звернень мешканців.

Сподіваюсь, що виділених коштів вистачить на вирішення наболілих проблемних ділянок, тож очікуємо що вже цією осінню, вказані ділянки хоч трошки підлатають!

З Повагою – Олена Папуша!