Круглий стіл “Проект Концепції Статуту територіальної громади міста Києва: роль органів самоорганізації населення столиці”.

Круглий стіл “Проект Концепції Статуту територіальної громади міста Києва: роль органів самоорганізації населення столиці”.

13 грудня 2016 року, керівник ОСН “Дачі Караваєві” Олена Папуша, взяла участь у засіданні “круглого столу” на тему: “Проект Концепції Статуту територіальної громади міста Києва: роль органів самоорганізації населення столиці”.

Концепція Статуту Києва передбачатиме запровадження на рівні міста омбудсмена, який захищатиме інтереси територіальних громад. Про це на засіданні круглого столу в Укрінформі заявив директор Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський. За його словами, концепція Статуту Києва передбачає закріплення його юридичної сили, контроль та внесення змін до муніципальних управлінь та захист інтересів територіальної громади.  Він зазначив, що на сьогодні немає достатньо чіткого співвідношення, закріпленого на рівні законодавства, про роль і місце Статуту в системі органів муніципального управління. “Наприклад, ми ставимо питання про те, що необхідно визначити форми, в яких члени територіальні громади здійснюють контроль за діяльність органів муніципального управління”, – зауважив фахівець.

Долучитися до громадського обговорення проекту концепції Статуту територіальної громади міста Києва, надіславши пропозиції або зауваження на електронну скриньку: dsk@kievcity.gov.ua

Ознайомитись з повною версією проекту коцепції Статуту територіальної громади міста Києва можна на сайті Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) : dsk.kievcity.gov.ua