Громадський контроль за благоустроєм

2 ТИЖНЯ (09.12.2019 – 23.12.2019) мешканці приватної забудови столиці, члени громади ОСН Дачі Караваєві проводили захід громадського контролю за благоустроєм з цілодобовим чергуванням у зонах громадського користування задля фотофіксації порушників з подальшим направленням даних у поліцію для притягнення порушників до адміністративного стягнення

2 ТИЖНЯ, ми, звичайні мешканці, фактично виконуючи роботу за інспекторів з благоустрою та частково виконуючи роботу за Патрульну Поліцію – ПРОТРИМАЛИ від порушників благоустрою, та ЗАБЕЗПЕЧИЛИ та не допустили, поновлення всеохоплюючого стихійних звалищ в проблемних місцях зелених насаджень приватної забудови Караваєвих Дач.
Звісно за 2 ТИЖНЯ ми зафіксували 8 порушень благоустрою, які були одразу ж прибрані, єдиним відповідальним в нашому районі, КП УЗН, а також ми попередили (не допустили) порушення благоустрою 12 разів!

Всі матеріали (фотофіксація + данні), ми направляємо єдиним листом з додатками, двом уповноваженим структурам – до відділу по контролю за благоустроєм та на патрульну поліцію міста Києва, у відповідності до :
ст. 319 ЦК України п. 5 Власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі;

ст. 103 ЗК України

власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається менше незручностей!

Стаття 152. Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі не проведення уповноваженими структурами відповідних дій, які передбачені у строки визначеними чинним законодавством України, по даним, що ми надали, Лишаємо за собою право, звернутися до Прокуротури міста Києва з заявою перевірити роботу уповноважених осіб на предмет «службової недбалості»,
а також проситимо взяти цю ситуацію під особистий контроль Народного Депутат Округу Грищук Рома