Громадській Звіт про діяльність Солом’янскої РДА у м.Києві

10.10.2019 року, Олена Папуша була присутня на громадському Звіті про діяльність Солом’янскої РДА! Представники СРДА, звітуючи розповідали, що окрім зробленого знають про проблемні дороги та розриття без поновлення асфальтного покриття, та відзначили, що  ШЕУ (Шляхо експлуатаційне управління) не підпорядковується РДА, тому про проблеми з дорогами самі представники РДА передають у КМДА та до Київавтодору, й з ситуацією по невиконанню архітектурно-будівельних норм теж не мають впливу, й теж передають інформацію до підрозділів КМДА, і так далі.

Наподний Депутат України – Роман Грищук, що був присутнім на заході, зауважив: « Солом’янці звертаються щодо розбитих тротуарів, освітлення, шкіл і садочків, майданчиків. Їм все одно, що ШЕУ не підпорядковується СРДА.

Тому РДА треба припиняти практику відписок, а шукати рішення. Зрозуміло, що фінансування на все відразу немає. Але у людей повинен бути повний доступ до інформації – які двори коли планують ремонтувати, які вже зроблено, які школи в плані на цей рік, а на коли планують всі інші. Тоді не буде питань, чому є школи, де щороку стелять дах, а якісь 50 років не можуть дочекатися фінансування. І ця інформація повинна бути у зручній формі! А не табличками в прихованих розділах на сайті»

Враховуючи, що наболілі теми « Доріг» «Незаконного будівництва» були озвучені  представниками РДА, як ті що ще не вирішені і потребують вирішення – Олена Папуша озвучила ще одне важливе, але не згадане питання за рішенням якого вже довгий час зверталась до РДА: «Про неможливість позбуватися відходів рослинного характеру (гілля дерев, листя, трава, квіти й тваринні випорожнення) із за мораторію від полігонів Києва вже декілька років! Що призводить до проблем не тільки у працівників (зеленбуду) КП «УЗН», а й до «колапсу» у приватних забудовах, коли мешканці стикаються з проблемою неможливості розчистки та підрізки  дерев, кущів бо дрібне гілля та листя спалювати – шкідливо й ЗАБОРОНЕННО й не приймається перевізниками ТВП»

У відповідь на запитання, в.о. Голови СРДА – Володимир Бялковський, зазначив, шо рішення ціє проблеми перекладено з КМДА на РДА, які в свою чергу повинні підібрати декілько ділянок у районі для утилізації саме «рослинного сміття», але допоки це все проходить процедуру погодження, тим часом для мешканців району та працівників зелених насаджень та двірників – проблема лишається не вирішеною, але обіцяють у цьому році нарешті пройти погодження ділянок – полігонів і врешті буде можливість  вирішення проблеми з надмірно накопиченим гіллям, листям, тощо.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

 

 

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014