Cвято Православної Масляної

16 березня 2013 року у парку «Супутник» біля храму преподобного Сергія Радонезького відбулось свято Православної Масляної. Святкові заходи проходили за підтримки членів громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації: президента благодійного фонду «Імені Папуша О.В.» Олени Папуши.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись почесні гості свята голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Іван Сидоров та радник Прем’єр-міністра України Максим Луцький. Участь у заході також взяли голова Солом’янської районної організації ветеранів міста Києва Борис Парафєйніков, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Оксана Лавріненко.

Цього дня перед присутніми виступили: ансамбль народної пісні «Вербиченька» Будинку культури мікрорайону Жуляни, група ОскольДір та інші. Вихованці недільної школи при храмі преподобного Сергія Радонезького та учні школи живопису під керівництвом настоятеля храму святого Григорія Богослова Сергія Головакіна представили свої творчі роботи. Вже традиційно на святі гості пригощались млинцями та гарячими напоями.