Аварійна ситуацію по вулиці Миронівська

25.02.2016 керівник ОСН “Дачі Караваєві” Олена Папуша разом з активістами та аварійними службами ліквідовували, в приватному секторі Караваєві Дачі,  небезпечну аварійну ситуацію, а саме:

На вулиці Миронівська (між вул. Чернівецька та вул. Я. Галана) або в наслідок звичайного недбальства, або зумисно був здійснений вилив рідкого газу, в досить великому обсязі, в загальний колектор водовідведення, що призвело до забруднення повітря не тільки вздовж траси водовідведення, а й потрапляння частини рідкого газу до домівок мешканців кварталу. На місце прибули Оперативно Рятувальні; Аварійна Киіївгазу та Водоканалу – які одразу відібрали зразки води з колектору на аналіз, на місці проводили обстеження та заміри рівня й площу забрудненості.

Наразі всіма службами, що прибули на місце аварії були ліквідовані наслідки забруднення й запобігання вибуху – по даному інценденту ведеться слідство.

Як керівник ОСН “Дачі Караваєві” Висловлюю вдячність – активістам ОСН та мешканцям вул. Миронівська, Київгазу та МЧС за співпрацю, пильність та оперативне реагування.